WK 80/25/1R
Číslo výrobku:
100628
2,46 €
Standardní dodací lhůta 1–2 dny od odeslání
Stránka katalogu: 210
Informace o výrobku
Kola série WK jsou složená z lisovaného středu z černého polypropylen a běhounu z šedé pryže standard s tvrdostí 82 Shore A, která nezanechává stopy. Kola jsou k dispozici v provedení s kluzným nebo válečkovým ložiskem.
| startovací odpor | ![]() |
stále dostačující |
| valivý odpor | ![]() |
stále dostačující |
| hluk jízdě | ![]() |
velmi dobrý |
| opotřebení | ![]() |
stále dostačující |
Hmotnost:
0,15
kg
Informace o výrobku WK 80/25/1R
Číslo výrobku: 100628
| Typ: | Kola |
|---|---|
| pneumatiky: | pryž Standard šedá 82 Shore A |
| uložení: | Válečkové ložisko |
| průměr kola: | 80 mm |
| šířka kola (T): | 25 mm |
| Průměr otvoru nápravu (d): | 12 mm |
| délka náboje (T1): | 40 mm |
| upínací délka: | 40 mm |
| Nosnost: | 50 kg |
Přihlásit
Nebyly nalezeny žádné recenze. Sdílejte své postřehy s ostatními.
Zde najdete všechny dokumenty k tomuto produktu.
Katalog
Prohlédněte si náš online katalog.
.png)
.png)

