KS 250/58/5K
Číslo výrobku:
100815
48,80 €
Standardní dodací lhůta 1–2 dny od odeslání
Stránka katalogu: 184
Informace o výrobku
Kola série KS jsou tlakově lisovaná kola s vysokou nosností, vyrobená z vysoce kvalitního polyamidu PA 6 v přírodní bílé barvě. Kola jsou k dispozici s kluzným nebo kuličkovým ložiskem.
| startovací odpor | ![]() |
optimální |
| valivý odpor | ![]() |
optimální |
| hluk jízdě | ![]() |
dostačující |
| opotřebení | ![]() |
dobrý |
Hmotnost:
2,53
kg
Informace o výrobku KS 250/58/5K
Číslo výrobku: 100815
| Typ: | Kola |
|---|---|
| pneumatiky: | PA 6 natur |
| uložení: | Přesné kuličkové ložisko |
| průměr kola: | 250 mm |
| šířka kola (T): | 58 mm |
| Průměr otvoru nápravu (d): | 25 mm |
| délka náboje (T1): | 75 mm |
| upínací délka: | 75 mm |
| Nosnost: | 1700 kg |
Přihlásit
Nebyly nalezeny žádné recenze. Sdílejte své postřehy s ostatními.
Zde najdete všechny dokumenty k tomuto produktu.
Katalog
Prohlédněte si náš online katalog.
.png)
.png)


