DE 150/50-120/4K
Číslo výrobku:
104811
22,82 €
Standardní dodací lhůta 1–2 dny od odeslání
Stránka katalogu: 264
Informace o výrobku
Kola série DE se skládají z jednodílného lisovaného hliníkového středu a černého běhounu z vysoce kvalitní vulkanizované pryže Wicke - ELASTIC s tvrdostí 63 Shore A. Kola jsou dodávána s kuličkovými ložisky.
| startovací odpor | ![]() |
dobrý |
| valivý odpor | ![]() |
dobrý |
| hluk jízdě | ![]() |
dobrý |
| opotřebení | ![]() |
dobrý |
Hmotnost:
1,01
kg
Informace o výrobku DE 150/50-120/4K
Číslo výrobku: 104811
| Typ: | Kola |
|---|---|
| pneumatiky: | Wicke-Elastic® schwarz |
| uložení: | Přesné kuličkové ložisko |
| průměr kola: | 150 mm |
| šířka kola (T): | 50 mm |
| Ø disku: | 120 mm |
| Průměr otvoru nápravu (d): | 20 mm |
| délka náboje (T1): | 60 mm |
| upínací délka: | 60 mm |
| Nosnost: | 300 kg |
Přihlásit
Nebyly nalezeny žádné recenze. Sdílejte své postřehy s ostatními.
Zde najdete všechny dokumenty k tomuto produktu.
Katalog
Prohlédněte si náš online katalog.
.png)
.png)
