GB 125/38/2R
Číslo výrobku:
129120
5,02 €
Standardní dodací lhůta 1–2 dny od odeslání
Stránka katalogu: 216
Informace o výrobku
Kola série GB jsou složená z vícedílného nýtovaného ocelového disku a běhounu z černé pryže standard s tvrdostí 82 Shore A. Kola jsou k dispozici v provedení s válečkovými ložisky.
| startovací odpor | ![]() |
stále dostačující |
| valivý odpor | ![]() |
stále dostačující |
| hluk jízdě | ![]() |
velmi dobrý |
| opotřebení | ![]() |
stále dostačující |
Hmotnost:
0,62
kg
Informace o výrobku GB 125/38/2R
Číslo výrobku: 129120
| Typ: | Kola |
|---|---|
| pneumatiky: | pryž Standard černá 82 Shore A |
| uložení: | Válečkové ložisko |
| průměr kola: | 125 mm |
| šířka kola (T): | 38 mm |
| Průměr otvoru nápravu (d): | 15 mm |
| délka náboje (T1): | 50 mm |
| upínací délka: | 50 mm |
| Nosnost: | 100 kg |
Přihlásit
Nebyly nalezeny žádné recenze. Sdílejte své postřehy s ostatními.
Zde najdete všechny dokumenty k tomuto produktu.
Katalog
Prohlédněte si náš online katalog.
.png)
.png)

