GK B 4/200/50R
Číslo výrobku:
141722
13,04 €
Standardní dodací lhůta 1–2 dny od odeslání
Stránka katalogu: 208
Informace o výrobku
Pevné vidlice, označeny jako série B, jsou vyrobeny ze zesílených ocelových plátů, které jsou následně galvanizovány. Jsou vhodné pro ručně přesouvané náklady do 400 kg. Kola série GK jsou složená z lisovaného středu z černého polypropylen a běhounu z černé pryže standard s tvrdostí 82 Shore A. Kola jsou k dispozici v provedení s kluzným nebo válečkovým ložiskem.
| startovací odpor | ![]() |
stále dostačující |
| valivý odpor | ![]() |
stále dostačující |
| hluk jízdě | ![]() |
velmi dobrý |
| opotřebení | ![]() |
stále dostačující |
Hmotnost:
2,69
kg
Informace o výrobku GK B 4/200/50R
Číslo výrobku: 141722
| pneumatiky: | pryž Standard černá 82 Shore A |
|---|---|
| uložení: | Válečkové ložisko |
| průměr kola: | 200 mm |
| šířka kola (T): | 50 mm |
| pracovní výška (H): | 235 mm |
| Base Plate Dimension: | 135x114 mm |
| rozteč otvorů na plošině pro upevnění (a x b): | 105x75/80 mm |
| průměr otvoru pro upevnění (G1): | 11 mm |
| Nosnost: | 205 kg |
Přihlásit
Nebyly nalezeny žádné recenze. Sdílejte své postřehy s ostatními.
Zde najdete všechny dokumenty k tomuto produktu.
Katalog
Prohlédněte si náš online katalog.
.png)
.png)

