GB R 01/80/25R
Číslo výrobku:
152405N
7,86 €
Standardní dodací lhůta 1–2 dny od odeslání
Stránka katalogu: 218
Informace o výrobku
Otočná ocelová vidlice se středovým otvorem k uchycení. Otočná hlava s dvojitým kuličkovým věncem. Plošina pro upevnění s jedním otvorem je přinýtována přímo k vidlici a zajišťuje plynulý pohyb s minimální tolerancí v otočné hlavě. Série R je vhodná pro ručně přesouvané náklady do 400 kg. Kola série GB jsou složená z vícedílného nýtovaného ocelového disku a běhounu z černé pryže standard s tvrdostí 82 Shore A. Kola jsou k dispozici v provedení s válečkovými ložisky.
| startovací odpor | ![]() |
stále dostačující |
| valivý odpor | ![]() |
stále dostačující |
| hluk jízdě | ![]() |
velmi dobrý |
| opotřebení | ![]() |
stále dostačující |
Hmotnost:
0,58
kg
Informace o výrobku GB R 01/80/25R
Číslo výrobku: 152405N
| Typ: | Otočné kolečko |
|---|---|
| pneumatiky: | pryž Standard černá 82 Shore A |
| uložení: | Válečkové ložisko |
| průměr kola: | 80 mm |
| šířka kola (T): | 25 mm |
| pracovní výška (H): | 99 mm |
| vyosení (F): | 36 mm |
| průměr plošiny: | 76 mm |
| samostatný otvor pro uchycení: | 12 mm |
| Nosnost: | 50 kg |
Přihlásit
Nebyly nalezeny žádné recenze. Sdílejte své postřehy s ostatními.
Zde najdete všechny dokumenty k tomuto produktu.
Katalog
Prohlédněte si náš online katalog.
.png)
.png)

