WN 160/48-135/4R
Číslo výrobku:
163272
16,78 €
Standardní dodací lhůta 1–2 dny od odeslání
Stránka katalogu: 248
Informace o výrobku
Kola řady WN se skládají z jednodílného polyamidového středu a šedého běhounu z vysoce kvalitní vulkanizované pryže Wicke - ELASTIC® s tvrdostí 63 Shore A. Kola jsou k dispozici v provedení s válečkovým ložiskem.
| startovací odpor | ![]() |
dobrý |
| valivý odpor | ![]() |
dobrý |
| hluk jízdě | ![]() |
optimální |
| opotřebení | ![]() |
dobrý |
Hmotnost:
0,82
kg
Informace o výrobku WN 160/48-135/4R
Číslo výrobku: 163272
| Typ: | Kola |
|---|---|
| pneumatiky: | Wicke-Elastic® grau |
| uložení: | Válečkové ložisko |
| průměr kola: | 160 mm |
| šířka kola (T): | 48 mm |
| Průměr otvoru nápravu (d): | 20 mm |
| délka náboje (T1): | 60 mm |
| upínací délka: | 60 mm |
| Nosnost: | 400 kg |
Přihlásit
Nebyly nalezeny žádné recenze. Sdílejte své postřehy s ostatními.
Zde najdete všechny dokumenty k tomuto produktu.
Katalog
Prohlédněte si náš online katalog.
.png)
.png)

