EP LAR 01/75/30G
Číslo výrobku:
168924
4,33 €
Standardní dodací lhůta 1–2 dny od odeslání
Stránka katalogu: 116
Informace o výrobku
Otočná ocelová vidlice s plošinou pro upevnění. Otočná hlava s dvojitým kuličkovým věncem. Plošina pro upevnění se čtyřmi otvory je přinýtována přímo k vidlici a zajišťuje plynulý pohyb s minimální tolerancí v otočné hlavě. Série LAR je vhodná pro ručně přesouvané náklady do 100 kg. Kola série EP mají pojízdou plochu běhounu z tmavě šedého termoplastického elastomeru (TPE) s tvrdostí přibližně 85 Shore A, které jsou přímo lisovány na světle šedé polypropylenové disky. Kola jsou k dispozici s kluzným nebo kuličkovým ložiskem.
| startovací odpor | ![]() |
dostačující |
| valivý odpor | ![]() |
dostačující |
| hluk jízdě | ![]() |
dobrý |
| opotřebení | ![]() |
dobrý |
Hmotnost:
0,52
kg
Informace o výrobku EP LAR 01/75/30G
Číslo výrobku: 168924
| Typ: | Otočné kolečko |
|---|---|
| pneumatiky: | TPE |
| uložení: | Kluzné ložisko |
| průměr kola: | 75 mm |
| šířka kola (T): | 30 mm |
| pracovní výška (H): | 103 mm |
| vyosení (F): | 30,5 mm |
| Base Plate Dimension: | 77x67 mm |
| rozteč otvorů na plošině pro upevnění (a x b): | 61,5/50x51,5/41,5 mm |
| průměr otvoru pro upevnění (G1): | 8,5mm |
| Nosnost: | 75 kg |
Přihlásit
Nebyly nalezeny žádné recenze. Sdílejte své postřehy s ostatními.
Zde najdete všechny dokumenty k tomuto produktu.
Katalog
Prohlédněte si náš online katalog.
.png)
.png)

