DE LLG 6/250/50K
Číslo výrobku:
169260
84,18 €
Standardní dodací lhůta 1–2 dny od odeslání
Stránka katalogu: 270
Informace o výrobku
Otočná ocelová vidlice s plošinou na upevnění. Otočná hlava s tvrzeným a utěsněným dvojitým promazaným kuličkový věncem skvěle chrání před prachem a špínou. Plošina pro upevnění se čtyřmi otvory je přišroubovaná přímo k vidlici a zajišťuje plynulý pohyb s minimální tolerancí v otočné hlavě. Kolo série DE se skládají z jednodílného lisovaného hliníkového středu a černého běhounu z vysoce kvalitní vulkanizované pryže Wicke - ELASTIC® s tvrdostí 63 Shore A. Kola jsou dodávána s kuličkovými ložisky.
| startovací odpor | ![]() |
dobrý |
| valivý odpor | ![]() |
dobrý |
| hluk jízdě | ![]() |
dobrý |
| opotřebení | ![]() |
dobrý |
Hmotnost:
5,24
kg
Informace o výrobku DE LLG 6/250/50K
Číslo výrobku: 169260
| Typ: | Otočné kolečko |
|---|---|
| pneumatiky: | Wicke-Elastic® schwarz |
| uložení: | Přesné kuličkové ložisko |
| průměr kola: | 250 mm |
| šířka kola (T): | 50 mm |
| pracovní výška (H): | 297 mm |
| vyosení (F): | 67 mm |
| Base Plate Dimension: | 135x110 mm |
| rozteč otvorů na plošině pro upevnění (a x b): | 105x75/80 mm |
| průměr otvoru pro upevnění (G1): | 11 mm |
| Nosnost: | 500 kg |
Přihlásit
Nebyly nalezeny žádné recenze. Sdílejte své postřehy s ostatními.
Zde najdete všechny dokumenty k tomuto produktu.
Katalog
Prohlédněte si náš online katalog.
.png)
.png)
