KS LLAK 2/150/50K
Číslo výrobku:
169419
86,43 €
Standardní dodací lhůta 1–2 dny od odeslání
Stránka katalogu: 190
Informace o výrobku
Otočná ocelová vidlice s plošinou na upevnění ze série LLAK nabízí odolnou konstrukci ze svařované oceli s vysokou nosností. Otočná hlava je osazená axiálním kuličkovým ložiskem (DIN 711/ISO 104) a kuželíkovým ložiskem (DIN 720/ISO 355). I přes dostatečné mazání ložisek s ohledem na celou dobu životnosti ložiska, je možné provést dodatečné mazání prostřednictvím maznice. Otočná hlava a vidlice jsou spojeny šroubem a zajištěny křížovým spojením. Vidlice je žlutě chromátována. Kola série KS jsou tlakově lisovaná kola s vysokou nosností, vyrobená z vysoce kvalitního polyamidu PA 6 v přírodní bílé barvě. Kola jsou k dispozici s kluzným nebo kuličkovým ložiskem.
| startovací odpor | ![]() |
optimální |
| valivý odpor | ![]() |
optimální |
| hluk jízdě | ![]() |
dostačující |
| opotřebení | ![]() |
dobrý |
Hmotnost:
4,05
kg
Informace o výrobku KS LLAK 2/150/50K
Číslo výrobku: 169419
| Typ: | Otočné kolečko |
|---|---|
| pneumatiky: | PA 6 natur |
| uložení: | Přesné kuličkové ložisko |
| průměr kola: | 150 mm |
| šířka kola (T): | 50 mm |
| pracovní výška (H): | 200 mm |
| vyosení (F): | 57 mm |
| Base Plate Dimension: | 135x110 mm |
| rozteč otvorů na plošině pro upevnění (a x b): | 105x75/80 mm |
| průměr otvoru pro upevnění (G1): | 11 mm |
| Nosnost: | 900 kg |
Přihlásit
Nebyly nalezeny žádné recenze. Sdílejte své postřehy s ostatními.
Zde najdete všechny dokumenty k tomuto produktu.
Katalog
Prohlédněte si náš online katalog.
.png)
.png)


