KS BG 02/100/35K
Číslo výrobku:
204210
24,96 €
Standardní dodací lhůta 1–2 dny od odeslání
Stránka katalogu: 186
Informace o výrobku
Pevné vidlice, označeny jako série BG, jsou vyrobeny ze zesílených ocelových plátů, které jsou následně galvanizovány. Kola série KS jsou tlakově lisovaná kola s vysokou nosností, vyrobená z vysoce kvalitního polyamidu PA 6 v přírodní bílé barvě. Kola jsou k dispozici s kluzným nebo kuličkovým ložiskem.
| startovací odpor | ![]() |
optimální |
| valivý odpor | ![]() |
optimální |
| hluk jízdě | ![]() |
dostačující |
| opotřebení | ![]() |
dobrý |
Hmotnost:
0,98
kg
Informace o výrobku KS BG 02/100/35K
Číslo výrobku: 204210
| pneumatiky: | PA 6 natur |
|---|---|
| uložení: | Přesné kuličkové ložisko |
| průměr kola: | 100 mm |
| šířka kola (T): | 35 mm |
| pracovní výška (H): | 140 mm |
| Base Plate Dimension: | 100x85 mm |
| rozteč otvorů na plošině pro upevnění (a x b): | 80/76x60 mm |
| průměr otvoru pro upevnění (G1): | 9 mm |
| Nosnost: | 500 kg |
Přihlásit
Nebyly nalezeny žádné recenze. Sdílejte své postřehy s ostatními.
Zde najdete všechny dokumenty k tomuto produktu.
Katalog
Prohlédněte si náš online katalog.
.png)
.png)


