WN L 4/200/48R-V
Číslo výrobku:
219936
29,13 €
Standardní dodací lhůta 1–2 dny od odeslání
Stránka katalogu: 252
Informace o výrobku
Otočná ocelová vidlice s plošinou pro upevnění. Otočná hlava s utěsněným dvojitým kuličkovým věncem skvěle chrání před prachem a špínou. Plošina pro upevnění se čtyřmi otvory je přinýtována přímo k vidlici a zajišťuje plynulý pohyb s minimální tolerancí v otočné hlavě. Série L je vhodná pro ručně přesouvané náklady do 400 kg. Kola řady WN se skládají z jednodílného polyamidového středu a šedého běhounu z vysoce kvalitní vulkanizované pryže Wicke - ELASTIC® s tvrdostí 63 Shore A. Kola jsou k dispozici v provedení s válečkovým ložiskem.
| startovací odpor | ![]() |
dobrý |
| valivý odpor | ![]() |
dobrý |
| hluk jízdě | ![]() |
optimální |
| opotřebení | ![]() |
dobrý |
Hmotnost:
2,89
kg
Informace o výrobku WN L 4/200/48R-V
Číslo výrobku: 219936
| Typ: | Otočné kolečko |
|---|---|
| pneumatiky: | Wicke-Elastic® grau |
| uložení: | Válečkové ložisko |
| průměr kola: | 200 mm |
| šířka kola (T): | 48 mm |
| pracovní výška (H): | 235 mm |
| vyosení (F): | 60 mm |
| Base Plate Dimension: | 135x110 mm |
| rozteč otvorů na plošině pro upevnění (a x b): | 105x75/80 mm |
| průměr otvoru pro upevnění (G1): | 11 mm |
| Nosnost: | 400 kg |
Přihlásit
Nebyly nalezeny žádné recenze. Sdílejte své postřehy s ostatními.
Zde najdete všechny dokumenty k tomuto produktu.
Katalog
Prohlédněte si náš online katalog.
.png)
.png)

