KN RI 4/200/50G
Číslo výrobku:
234122
47,36 €
Standardní dodací lhůta 1–2 dny od odeslání
Stránka katalogu: 124
Informace o výrobku
Otočná vidlice z nerezové oceli se středovým otvorem k uchycení v kvalitě materiálu 1.4301. Otočná hlava s dvojitým kuličkovým věncem. Plošina pro upevnění s jedním otvorem je přinýtována přímo k vidlici a zajišťuje plynulý pohyb s minimální tolerancí v otočné hlavě. Série RI je vhodná pro ručně přesouvané náklady do 400 kg. Kola série KN jsou jednodílná, tlakově lisovaná a vyrobená z vysoce kvalitního polyamidu PA 6 v přírodní bílé barvě. Kola jsou k dispozici s kluzným nebo válečkovým ložiskem. Polyamid 6 je vhodný pro použití při teplotách v rozmezí od -40°C do +90°C. Všechny osy kola jsou v nerezovém provedení připevněny šrouby.
| startovací odpor | ![]() |
optimální |
| valivý odpor | ![]() |
optimální |
| hluk jízdě | ![]() |
dostačující |
| opotřebení | ![]() |
dobrý |
Hmotnost:
1,97
kg
Informace o výrobku KN RI 4/200/50G
Číslo výrobku: 234122
| Typ: | Otočné kolečko |
|---|---|
| pneumatiky: | INOX, PA 6 natur |
| uložení: | Kluzné ložisko |
| průměr kola: | 200 mm |
| šířka kola (T): | 50 mm |
| pracovní výška (H): | 235 mm |
| vyosení (F): | 54 mm |
| průměr plošiny: | 100 mm |
| samostatný otvor pro uchycení: | 16,7 mm |
| Nosnost: | 300 kg |
Přihlásit
Nebyly nalezeny žádné recenze. Sdílejte své postřehy s ostatními.
Zde najdete všechny dokumenty k tomuto produktu.
Katalog
Prohlédněte si náš online katalog.
.png)
.png)


