DS LI 4/200/50RX
Číslo výrobku:
234289
47,09 €
Standardní dodací lhůta 1–2 dny od odeslání
Stránka katalogu: 150
Informace o výrobku
Otočná vidlice z nerezové oceli s plošinou pro upevnění v kvalitě materiálu 1.4301. Otočná hlava s utěsněným dvojitým kuličkovým věncem skvěle chrání před prachem a špínou. Plošina pro upevnění se čtyřmi otvory je přinýtována přímo k vidlici a zajišťuje plynulý pohyb s minimální tolerancí v otočné hlavě. Série LI je vhodná pro ručně přesouvané náklady do 400 kg. Kola série DS mají perleťově rubínové běhouny vyrobené z termoplastického polyuretanu (TPU) s tvrdostí 96 Shore A, které jsou přímo lisovány na disky z polyamidu (PA 6). Kola jsou osazena válečkovými ložisky z nerezové oceli.
| startovací odpor | ![]() |
velmi dobrý |
| valivý odpor | ![]() |
velmi dobrý |
| hluk jízdě | ![]() |
uspokojivý |
| opotřebení | ![]() |
dobrý |
Hmotnost:
2,36
kg
Informace o výrobku DS LI 4/200/50RX
Číslo výrobku: 234289
| Typ: | Otočné kolečko |
|---|---|
| pneumatiky: | INOX, TPU 96 Shore A |
| uložení: | Válečkové ložisko |
| průměr kola: | 200 mm |
| šířka kola (T): | 50 mm |
| pracovní výška (H): | 235 mm |
| vyosení (F): | 54 mm |
| Base Plate Dimension: | 135x110 mm |
| rozteč otvorů na plošině pro upevnění (a x b): | 105x75/80 mm |
| průměr otvoru pro upevnění (G1): | 11 mm |
| Nosnost: | 400 kg |
Přihlásit
Nebyly nalezeny žádné recenze. Sdílejte své postřehy s ostatními.
Zde najdete všechny dokumenty k tomuto produktu.
Katalog
Prohlédněte si náš online katalog.
.png)
.png)


