DE L 1/160/50K-V
Číslo výrobku:
236795
36,08 €
Standardní dodací lhůta 1–2 dny od odeslání
Stránka katalogu: 268
Informace o výrobku
Otočná ocelová vidlice s plošinou pro upevnění. Otočná hlava s utěsněným dvojitým kuličkovým věncem skvěle chrání před prachem a špínou. Plošina pro upevnění se čtyřmi otvory je přinýtována přímo k vidlici a zajišťuje plynulý pohyb s minimální tolerancí v otočné hlavě. Série L je vhodná pro ručně přesouvané náklady do 400 kg. Kola série GS se skládají ze středu z vysoce kvalitní oceli a vulkanizovaného/lisovaného běhounu z černé pryže Wicke - ELASTIC®. Běhouny jsou dostupné jak v pojezdové kvalitě tvrdosti běhounu 63 Shore A, tak i v kvalitě pro hnací kolo v tvrdosti 73 Shore A. Kola jsou dodávána s kuličkovými ložisky.
| startovací odpor | ![]() |
dobrý |
| valivý odpor | ![]() |
dobrý |
| hluk jízdě | ![]() |
dobrý |
| opotřebení | ![]() |
dobrý |
Hmotnost:
2,60
kg
Informace o výrobku DE L 1/160/50K-V
Číslo výrobku: 236795
| Typ: | Otočné kolečko |
|---|---|
| pneumatiky: | Wicke-Elastic® schwarz |
| uložení: | Přesné kuličkové ložisko |
| průměr kola: | 160 mm |
| šířka kola (T): | 50 mm |
| pracovní výška (H): | 190 mm |
| vyosení (F): | 60 mm |
| Base Plate Dimension: | 135x110 mm |
| rozteč otvorů na plošině pro upevnění (a x b): | 105x75/80 mm |
| průměr otvoru pro upevnění (G1): | 11 mm |
| Nosnost: | 400 kg |
Přihlásit
Nebyly nalezeny žádné recenze. Sdílejte své postřehy s ostatními.
Zde najdete všechny dokumenty k tomuto produktu.
Katalog
Prohlédněte si náš online katalog.
.png)
.png)
