KS LG 4/200/50K-FSTF
Číslo výrobku:
241125
58,80 €
Standardní dodací lhůta 1–2 dny od odeslání
Stránka katalogu: 186
Informace o výrobku
Otočná ocelová vidlice s plošinou na upevnění. Otočná hlava s tvrzeným a utěsněným dvojitým promazaným kuličkový věncem skvěle chrání před prachem a špínou. Plošina pro upevnění se čtyřmi otvory je přišroubovaná přímo k vidlici a zajišťuje plynulý pohyb s minimální tolerancí v otočné hlavě. Kola série KS jsou tlakově lisovaná kola s vysokou nosností, vyrobená z vysoce kvalitního polyamidu PA 6 v přírodní bílé barvě. Kola jsou k dispozici s kluzným nebo kuličkovým ložiskem.
| startovací odpor | ![]() |
optimální |
| valivý odpor | ![]() |
optimální |
| hluk jízdě | ![]() |
dostačující |
| opotřebení | ![]() |
dobrý |
Hmotnost:
4,25
kg
Informace o výrobku KS LG 4/200/50K-FSTF
Číslo výrobku: 241125
| Typ: | Otočné kolečko |
|---|---|
| pneumatiky: | PA 6 natur |
| uložení: | Přesné kuličkové ložisko |
| průměr kola: | 200 mm |
| šířka kola (T): | 50 mm |
| Front And Back Stop: | Frontstop |
| pracovní výška (H): | 245 mm |
| vyosení (F): | 70 mm |
| Base Plate Dimension: | 135x110 mm |
| rozteč otvorů na plošině pro upevnění (a x b): | 105x75/80 mm |
| průměr otvoru pro upevnění (G1): | 11 mm |
| Nosnost: | 900 kg |
Přihlásit
Nebyly nalezeny žádné recenze. Sdílejte své postřehy s ostatními.
Zde najdete všechny dokumenty k tomuto produktu.
Katalog
Prohlédněte si náš online katalog.
.png)
.png)


