GB 250/60/5R
Productnummer:
100494
€ 24,48
Standaard levertijd 1–2 dagen na verzending
Cataloguspagina: 216
Productinformatie
Wielen uit de GB serie bestaan uit een meervoudig geklonken metalen velg waarop een zwarte rubber band met een hardheid van ca. 82 shore A wordt geperst. De wielen zijn standaard met rollagers leverbaar.
| Startweerstand | ![]() |
nog voldoende |
| Rolweerstand | ![]() |
nog voldoende |
| Rijgeluid | ![]() |
zeer goed |
| Slijtage | ![]() |
nog voldoende |
Gewicht:
4,00
kg
Productinformatie GB 250/60/5R
Productnummer: 100494
| Type: | Wielen |
|---|---|
| Banden: | Standaard-rubber zwart 82 Shore A |
| Opslag: | Rollager |
| Wieldiameter: | 250 mm |
| Wielbreedte: | 60 mm |
| Diameter asgat: | 25 mm |
| Lengte naaf: | 75 mm |
| Klemlengte: | 75 mm |
| Laadvermogen: | 295 kg |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
Hier vindt u alle documenten voor dit product.
Catalogus
Neem een kijkje in onze online flip catalogus.
.png)
.png)

