KS 100/35/1K
Productnummer:
100805
€ 7,96
Standaard levertijd 1–2 dagen na verzending
Cataloguspagina: 184
Productinformatie
Wielen uit de serie KS zijn gespoten kunststofwielen van hoogwaardig polyamide PA6, naturel gekleurd (wit). De wielen zijn verkrijgbaar met glijlager of inox kogellager. PA6 is geschikt voor gebruik bij temperaturen van -40° tot +90°.
| Startweerstand | ![]() |
optimaal |
| Rolweerstand | ![]() |
optimaal |
| Rijgeluid | ![]() |
voldoende |
| Slijtage | ![]() |
goed |
Gewicht:
0,34
kg
Productinformatie KS 100/35/1K
Productnummer: 100805
| Type: | Wielen |
|---|---|
| Banden: | PA 6 natur |
| Opslag: | Kogellager |
| Wieldiameter: | 100 mm |
| Wielbreedte: | 35 mm |
| Diameter asgat: | 12 mm |
| Lengte naaf: | 40 mm |
| Klemlengte: | 40 mm |
| Laadvermogen: | 500 kg |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
Hier vindt u alle documenten voor dit product.
Catalogus
Neem een kijkje in onze online flip catalogus.
.png)
.png)


