DE 250/50-170/4K
Productnummer:
100889
€ 42,23
Standaard levertijd 1–2 dagen na verzending
Cataloguspagina: 264
Productinformatie
Wielen uit de DE serie bestaan uit een aluminiumvelg waarop een hoogwaardige, zwarte Wicke - ELASTIC® rubberband in loopwielkwaliteit met een hardheid van ca. 63 Shore direct wordt gevulkaniseerd. De wielen zijn standaard met groefkogellagers leverbaar.
| Startweerstand | ![]() |
goed |
| Rolweerstand | ![]() |
goed |
| Rijgeluid | ![]() |
goed |
| Slijtage | ![]() |
goed |
Gewicht:
2,55
kg
Productinformatie DE 250/50-170/4K
Productnummer: 100889
| Type: | Wielen |
|---|---|
| Banden: | Wicke-Elastic® schwarz |
| Opslag: | Kogellager |
| Wieldiameter: | 250 mm |
| Wielbreedte: | 50 mm |
| Velgdiameter: | 170 mm |
| Diameter asgat: | 20 mm |
| Lengte naaf: | 60 mm |
| Klemlengte: | 60 mm |
| Laadvermogen: | 500 kg |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
Hier vindt u alle documenten voor dit product.
Catalogus
Neem een kijkje in onze online flip catalogus.
.png)
.png)
