GK BB 6/250/60R
Productnummer:
128130
€ 28,33
Standaard levertijd 1–2 dagen na verzending
Cataloguspagina: 208
Productinformatie
Bokwielen van gegalvaniseerd plaatstaal. De B serie is gechikt voor een handmatig bewogen last tot 400 kg. Wielen uit de GK serie bestaan uit een gespoten, zwarte polypropyleen velg waarop een zwarte rubberen band met een hardheid van 82 Shore A is geperst. De wielen zijn leverbaar met glij- of rollagers.
| Startweerstand | ![]() |
nog voldoende |
| Rolweerstand | ![]() |
nog voldoende |
| Rijgeluid | ![]() |
zeer goed |
| Slijtage | ![]() |
nog voldoende |
Gewicht:
4,25
kg
Productinformatie GK BB 6/250/60R
Productnummer: 128130
| Banden: | Standaard-rubber zwart 82 Shore A |
|---|---|
| Opslag: | Rollager |
| Wieldiameter: | 250 mm |
| Wielbreedte: | 60 mm |
| Bouwhoogte: | 290 mm |
| Dimensie grondplaat: | 135x114 mm |
| Gat Afstand: | 105x75/80 mm |
| Diameter Montagegat: | 11 mm |
| Laadvermogen: | 295 kg |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
Hier vindt u alle documenten voor dit product.
Catalogus
Neem een kijkje in onze online flip catalogus.
.png)
.png)

