GK L 01/80/25R
Productnummer:
142723N
€ 5,93
Standaard levertijd 1–2 dagen na verzending
Cataloguspagina: 208
Productinformatie
Zwenkwielen van plaatstaal met montageplaat bevestiging. De gaffelkop heeft een dubbele kogelkrans en afdichtring tegen het binnendringen van vuil en stof. De grondplaat wordt stevig aan het gaffeldeel vastgeklonken waarmee minimale speling in de gaffelkop gecombineerd wordt met een soepele loop. De L serie is gechikt voor een handmatig bewogen last tot 400 kg. Wielen uit de GK serie bestaan uit een gespoten, zwarte polypropyleen velg waarop een zwarte rubberen band met een hardheid van 82 Shore A is geperst. De wielen zijn leverbaar met glij- of rollagers.
| Startweerstand | ![]() |
nog voldoende |
| Rolweerstand | ![]() |
nog voldoende |
| Rijgeluid | ![]() |
zeer goed |
| Slijtage | ![]() |
nog voldoende |
Gewicht:
0,60
kg
Productinformatie GK L 01/80/25R
Productnummer: 142723N
| Type: | Zwenkwielen |
|---|---|
| Banden: | Standaard-rubber zwart 82 Shore A |
| Opslag: | Rollager |
| Wieldiameter: | 80 mm |
| Wielbreedte: | 25 mm |
| Bouwhoogte: | 100 mm |
| Lastgewicht: | 36 mm |
| Dimensie grondplaat: | 105x80 mm |
| Gat Afstand: | 80/76x60 mm |
| Diameter Montagegat: | 9 mm |
| Laadvermogen: | 50 kg |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
Hier vindt u alle documenten voor dit product.
Catalogus
Neem een kijkje in onze online flip catalogus.
.png)
.png)

