WK LL 6/250/60R-FSTR
€ 37,31
| Startweerstand | ![]() |
nog voldoende |
| Rolweerstand | ![]() |
nog voldoende |
| Rijgeluid | ![]() |
zeer goed |
| Slijtage | ![]() |
nog voldoende |
Productinformatie WK LL 6/250/60R-FSTR
| Type: | Zwenkwielen |
|---|---|
| Banden: | Standaard-rubber grijs 82 Shore A |
| Opslag: | Rollager |
| Wieldiameter: | 250 mm |
| Wielbreedte: | 60 mm |
| Voor en achter Stop: | Backstop |
| Bouwhoogte: | 290 mm |
| Lastgewicht: | 66 mm |
| Dimensie grondplaat: | 135x110 mm |
| Gat Afstand: | 105x75/80 mm |
| Diameter Montagegat: | 11 mm |
| Laadvermogen: | 295 kg |
Aanmelden
Hier vindt u alle documenten voor dit product.
Catalogus
Neem een kijkje in onze online flip catalogus.
.png)
.png)

