WN R 4/200/48R
Productnummer:
169286N
€ 37,63
Standaard levertijd 1–2 dagen na verzending
Cataloguspagina: 250
Productinformatie
Zwenkwielen van plaatstaal met boutgat bevestiging. De gaffelkop heeft een dubbele kogelkrans. De grondplaat wordt stevig aan het gaffeldeel vastgeklonken waarmee minimale speling in de gaffelkop gecombineerd wordt met een soepele loop. De R serie is gechikt voor een handmatig bewogen last tot 300 kg. Wielen uit de WN serie bestaan uit een polyamide velg waarop een hoogwaarde, grijze Wicke - ELASTIC® rubber band van 63 Shore A hardheid wordt gevulkaniseerd. De wielen zijn voorzien van rollager of rollager.
| Startweerstand | ![]() |
goed |
| Rolweerstand | ![]() |
goed |
| Rijgeluid | ![]() |
optimaal |
| Slijtage | ![]() |
goed |
Gewicht:
2,33
kg
Productinformatie WN R 4/200/48R
Productnummer: 169286N
| Type: | Zwenkwielen |
|---|---|
| Banden: | Wicke-Elastic® grau |
| Opslag: | Rollager |
| Wieldiameter: | 200 mm |
| Wielbreedte: | 48 mm |
| Bouwhoogte: | 235 mm |
| Lastgewicht: | 54 mm |
| Plaat Diameter: | 100 mm |
| Diameter van achterste gat: | 16,7 mm |
| Laadvermogen: | 300 kg |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
Hier vindt u alle documenten voor dit product.
Catalogus
Neem een kijkje in onze online flip catalogus.
.png)
.png)

