EP 75/30/2K-FA
Productnummer:
170298
€ 4,76
Standaard levertijd 1–2 dagen na verzending
Cataloguspagina: 112
Productinformatie
Wielen uit de EP serie hebben een grijs thermoplastisch elastomeer (TPE) loopvlak in +/- 85 Shore A, Het TPE wordt direct op een licht grijze polypropyleen velg gespoten. Verkrijgbaar met glijlager of kogellager.
| Startweerstand | ![]() |
voldoende |
| Rolweerstand | ![]() |
voldoende |
| Rijgeluid | ![]() |
goed |
| Slijtage | ![]() |
goed |
Gewicht:
0,12
kg
Productinformatie EP 75/30/2K-FA
Productnummer: 170298
| Type: | Wielen |
|---|---|
| Banden: | TPE |
| Opslag: | Kogellager |
| Wieldiameter: | 75 mm |
| Wielbreedte: | 30 mm |
| Diameter asgat: | 8,3 mm |
| Lengte naaf: | 25 mm |
| Klemlengte: | 36 mm |
| Laadvermogen: | 75 kg |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
Hier vindt u alle documenten voor dit product.
Catalogus
Neem een kijkje in onze online flip catalogus.
.png)
.png)

