EP RAR 01/75/30G-FSTF
Productnummer:
172116
€ 6,36
Standaard levertijd 1–2 dagen na verzending
Cataloguspagina: 114
Productinformatie
Behuizing van staalplaat met boutgat bevestiging. De gaffelkop heeft een dubbele kogelkrans. De grondplaat wordt stevig aan het gaffeldeel vastgeklonken waardoor minimale speling gecombineerd wordt met een soepele loop. De RAR serie is geschikt voor handmatig verplaatst gewicht tot 100 kg. Wielen uit de EP serie hebben een grijs thermoplastisch elastomeer (TPE) loopvlak in +/- 85 Shore A, Het TPE wordt direct op een licht grijze polypropyleen velg gespoten. Verkrijgbaar met glijlager of kogellager.
| Startweerstand | ![]() |
voldoende |
| Rolweerstand | ![]() |
voldoende |
| Rijgeluid | ![]() |
goed |
| Slijtage | ![]() |
goed |
Gewicht:
0,51
kg
Productinformatie EP RAR 01/75/30G-FSTF
Productnummer: 172116
| Type: | Zwenkwielen |
|---|---|
| Banden: | TPE |
| Opslag: | Glijlager |
| Wieldiameter: | 75 mm |
| Wielbreedte: | 30 mm |
| Voor en achter Stop: | Frontstop |
| Bouwhoogte: | 100 mm |
| Lastgewicht: | 30,5 mm |
| Plaat Diameter: | 58 mm |
| Diameter van achterste gat: | 10,5 mm |
| Laadvermogen: | 75 kg |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
Hier vindt u alle documenten voor dit product.
Catalogus
Neem een kijkje in onze online flip catalogus.
.png)
.png)

