WE LG 02/100/40K
Productnummer:
204192
€ 34,53
Standaard levertijd 1–2 dagen na verzending
Cataloguspagina: 278
Productinformatie
Plaatstalen zwenkvork met montageplaat. De gaffelkop is uitgevoerd met tweevoudige kogelkrans en geharde lagerschalen. De ingevette kogelbanen worden met afdichtringen beschermd tegen binnendringen van vuil en stof. De montageplaat met vier boutgaten is direct op de vork gemonteerd zodat een soepele loop en geringe speling in de gaffelkop gegarandeerd zijn. Wielen uit de WE serie bestaan uit een aluminium velg waarop een hoogwaardige, grijze "non-marking" Wicke - ELASTIC® rubber band in loopwielkwaliteit met een hardheid van 63 Shore A direct wordt gevulcaniseerd. De wielen zijn voorzien van kogellagers.
| Startweerstand | ![]() |
goed |
| Rolweerstand | ![]() |
goed |
| Rijgeluid | ![]() |
goed |
| Slijtage | ![]() |
goed |
Gewicht:
2,02
kg
Productinformatie WE LG 02/100/40K
Productnummer: 204192
| Type: | Zwenkwielen |
|---|---|
| Banden: | Wicke-Elastic® grau |
| Opslag: | Kogellager |
| Wieldiameter: | 100 mm |
| Wielbreedte: | 40 mm |
| Bouwhoogte: | 140 mm |
| Lastgewicht: | 45 mm |
| Dimensie grondplaat: | 100x85 mm |
| Gat Afstand: | 80/75x60/55 mm |
| Diameter Montagegat: | 9 mm |
| Laadvermogen: | 200 kg |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
Hier vindt u alle documenten voor dit product.
Catalogus
Neem een kijkje in onze online flip catalogus.
.png)
.png)
