S 200/55/10K
Productnummer:
210916
Op aanvraag
Standaard levertijd 1–2 dagen na verzending
Cataloguspagina: 198
Productinformatie
Wielen uit de S series zijn breukveilig en hittebestendige stalen wielen. De wielen worden standaard uitgerust met kogellager en kunnen zo nodig uitgerust worden met kegel rollager. Onze stalen wielen zijn geschikt voor toepassing bij temperaturen van -25° tot +120°C.
| Startweerstand | ![]() |
optimaal |
| Rolweerstand | ![]() |
optimaal |
| Rijgeluid | ![]() |
nog voldoende |
| Slijtage | ![]() |
optimaal |
Gewicht:
11,63
kg
Productinformatie S 200/55/10K
Productnummer: 210916
| Type: | Wielen |
|---|---|
| Banden: | Staal |
| Opslag: | Kogellager |
| Wieldiameter: | 200 mm |
| Wielbreedte: | 55 mm |
| Diameter asgat: | 50 mm |
| Lengte naaf: | 60 mm |
| Klemlengte: | 60 mm |
| Laadvermogen: | 6000 kg |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
Hier vindt u alle documenten voor dit product.
Catalogus
Neem een kijkje in onze online flip catalogus.
.png)
.png)

