DE L 4/200/50K-V-ELF
Productnummer:
248354
Op aanvraag
Standaard levertijd 1–2 dagen na verzending
Productinformatie
Zwenkwielen van plaatstaal met montageplaat bevestiging. De gaffelkop heeft een dubbele kogelkrans en afdichtring tegen het binnendringen van vuil en stof. De grondplaat wordt stevig aan het gaffeldeel vastgeklonken waarmee minimale speling in de gaffelkop gecombineerd wordt met een soepele loop. De L serie is gechikt voor een handmatig bewogen last tot 400 kg. Wielen uit de DE serie ELF bestaan uit een aluminium velg waarop een hoogwaardige, zwarte Wicke-ELASTIC® rubber band met een hardheid van ca. 73 Shore A direct is gevulcaniseerd. De wielen zijn voorzien van kogellagers en elektrisch geleidbaar tot R ≤ 104 Ω.
| Startweerstand | ![]() |
goed |
| Rolweerstand | ![]() |
goed |
| Rijgeluid | ![]() |
goed |
| Slijtage | ![]() |
goed |
Gewicht:
3,34
kg
Productinformatie DE L 4/200/50K-V-ELF
Productnummer: 248354
| Type: | Zwenkwielen |
|---|---|
| Banden: | Elektrische Ableitfähigkeit, Wicke-Elastic® schwarz |
| Opslag: | Kogellager |
| Wieldiameter: | 200 mm |
| Wielbreedte: | 50 mm |
| Bouwhoogte: | 235 mm |
| Lastgewicht: | 60 mm |
| Dimensie grondplaat: | 135x110 mm |
| Gat Afstand: | 105x75/80 mm |
| Diameter Montagegat: | 11 mm |
| Laadvermogen: | 450 kg |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.
Hier vindt u alle documenten voor dit product.
.png)
.png)
