KN BB 03/125/38R
Product number:
120051
8,66 €
Standard delivery time 1–2 days from dispatch
Catalogue page: 180
Product information
B-seriens gafler med platefesting er laget av forsterket stålplate som deretter blir galvanisert. Serien B er egnet for manuelt flyttede laster opptil 400 kg. Hjulene i serien KN er støpte hjul laget av polyamid PA 6 av høy kvalitet i naturlig farge (hvit). Hjulene er tilgjengelige med glidelager, rullelager eller kulelager. Polyamid 6 er egnet for applikasjoner for et temperaturområde på -40 ° opp til +90 ° C.
| starting resistance | ![]() |
optimal |
| Rolling resistance | ![]() |
optimal |
| Driving noise | ![]() |
basic |
| Abrasion | ![]() |
good |
Weight:
0,79
kg
Product information KN BB 03/125/38R
Product number: 120051
| Tyres: | PA 6 natur |
|---|---|
| Bearing: | Roller bearing |
| Wheel Diameter: | 125 mm |
| Wheel Width: | 38 mm |
| Overall Height: | 155 mm |
| Base Plate Dimension: | 102x87 mm |
| Hole Spacing: | 80/76x60 mm |
| Diameter Mounting Hole: | 9 mm |
| Load Capacity: | 200 kg |
Login
No reviews found. Share your insights with others.
Here you will find all documents for this product.
Catalogue
Take a look at our online catalogue.
.png)
.png)


