KS LLG 6/250/58K
Product number:
169339
68,63 €
Standard delivery time 1–2 days from dispatch
Catalogue page: 186
Product information
Svingbare gafler i stål med topplate. I svinghodet er det et herdet og forseglet dobbelt kuleløp med smurte kuleløpskanaler og tetning som beskyttelse mot støv og smuss. Topplaten med et enkelt hull er direkte naglet til gaffelen for å sikre jevn bevegelse med minimale toleranser i svinghodet. Hjulene i serien KS er støpte hjul laget av polyamid PA 6 av høy kvalitet i naturlig farge (hvit). Hjulene fås med glidelager eller med kulelager.
| starting resistance | ![]() |
optimal |
| Rolling resistance | ![]() |
optimal |
| Driving noise | ![]() |
basic |
| Abrasion | ![]() |
good |
Weight:
4,90
kg
Product information KS LLG 6/250/58K
Product number: 169339
| Type: | Swivel castor |
|---|---|
| Tyres: | PA 6 natur |
| Bearing: | Ball bearing |
| Wheel Diameter: | 250 mm |
| Wheel Width: | 58 mm |
| Overall Height: | 297 mm |
| Offset: | 67 mm |
| Base Plate Dimension: | 135x110 mm |
| Hole Spacing: | 105x75/80 mm |
| Diameter Mounting Hole: | 11 mm |
| Load Capacity: | 700 kg |
Login
No reviews found. Share your insights with others.
Here you will find all documents for this product.
Catalogue
Take a look at our online catalogue.
.png)
.png)


