KN LG 3/150/40K
Product number:
239219
40,19 €
Standard delivery time 1–2 days from dispatch
Catalogue page: 182
Product information
Svingbare gafler i stål med topplate. I svinghodet er det et herdet og forseglet dobbelt kuleløp med smurte kuleløpskanaler og tetning som beskyttelse mot støv og smuss.
Topplaten med et enkelt hull er direkte naglet til gaffelen for å sikre jevn bevegelse med minimale toleranser i svinghodet. Hjulene i serien KN er støpte hjul laget av polyamid PA 6 av høy kvalitet i naturlig farge (hvit). Hjulene er tilgjengelige med glidelager, rullelager eller kulelager. Polyamid 6 er egnet for applikasjoner for et temperaturområde på -40 ° opp til +90 ° C.
| starting resistance | ![]() |
optimal |
| Rolling resistance | ![]() |
optimal |
| Driving noise | ![]() |
basic |
| Abrasion | ![]() |
good |
Weight:
3,00
kg
Product information KN LG 3/150/40K
Product number: 239219
| Type: | Swivel castor |
|---|---|
| Tyres: | PA 6 natur |
| Bearing: | Ball bearing |
| Wheel Diameter: | 150 mm |
| Wheel Width: | 40 mm |
| Overall Height: | 200 mm |
| Offset: | 65 mm |
| Base Plate Dimension: | 135x110 mm |
| Hole Spacing: | 105x75/80 mm |
| Diameter Mounting Hole: | 11 mm |
| Load Capacity: | 500 kg |
Login
No reviews found. Share your insights with others.
Here you will find all documents for this product.
Catalogue
Take a look at our online catalogue.
.png)
.png)


